KEVÄTNÄYTÖS TO 21.4.2022 KLO 18

17.3.2022

Seuramme kevätnäytös järjestetään torstaina 21.4.2022 koulutuskeskus Salpauksen Wanhalla teatterilla os. Ståhlberginkatu 4b, 15110 Lahti

Tervetuloa ihastelemaan ryhmiemme esityksiä ja aistimaan pilkahdus tulevan Gymnaestrada-tapahtuman näytöksistä.

Lähiaikoina ryhmäläisille on tulossa kysely osallistumisista sekä lipputilauksista. Muistakaa palauttaa kysely ajoissa, jotta tiedämme tarkan osallistujamäärän sekä saamme lipputilauksenne. Suurin osa lipuista myydään etukäteen.

Meillä on myös tarve talkoolaisille mm. lastenvahti ja järjestyksenvalvoja. Jos lähipiiristäsi löytyy innokas talkoolainen tukemaan seuramme toimintaa ja mahdollistamaan kevätnäytöksen sujuvan kulun, olethan yhteydessä. Lisätietoja voi kysyä Netta Laine p. 0440331920 tai lnv.toimisto@gmail.com.